Yükleniyor..

Kurumsal

Dağlar Plastik San. Tic. LTD. ŞTİ.

 

DAĞLAR LTD. ŞTİ. 1985 yılında İzmir'de kuruldu. Üretim hayatına başlamasından itibaren kaliteli ürün sunumu ve ilkeli ticari tavrıyla adından söz ettirmeyi başaran firma, 2006 yılında, üretim tesislerini dördüncü kez genişleterek İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasına taşındı.

 

Aradan geçen 34 yıllık süreçte firmanın ürün gamını MONOPAN markasıyla PVC ve alüminyum panjur sistemleri, DASS markasıyla sineklik sistemleri, XENON markasıyla da PVC doğrama ve alüminyum aksesuarları oluşturmuştur.

 

Ürün yelpazesinde bulunan birçok ürünün, nihai ürün haline gelene kadarki üretim aşamaları firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Üretim kabiliyeti yüksek olan firmamız olası olumsuzluklarda derhal müdahale ederek müşterilerine doğru ve hatasız ürün hizmeti vermektedir.  

 

Üretim yaptığı her kulvarda Türkiye'deki kalite düzeyinin belirleyicisi konumuna gelen DAĞLAR teknolojik düzeyini her zaman mümkün olan en yüksek noktada tutarak hacimli bir kapasiteye sahip oldu ve pazara en kaliteli ürünleri sundu. İzmir - Ankara karayolu üzerinde bulunan tesisimizin kapıları her ilgiliye her zaman açıktır.

İletişim Bilgilerimiz

Adres
Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi
Ulucak İzmir Cad. No:100
Kemalpaşa - İZMİR / TÜRKİYE

E-Posta
info@daglarplastik.com
merkezdaglar@hotmail.com

Telefon
+90 (232) 877 12 22
+90 (232) 877 19 00 (Fax)

NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Dağlar Plastik San. Tic. LTD. ŞTİ.